Týdenní plán skupinových cvičení a rezervace míst

Skupinová cvičení - organizace cvičení

Rezervace míst na skupinových cvičeních.
On-line přihlašování k lekcím skupinového cvičení slouží k evidenci naplnění jednotlivých lekcí. Pokud by nebyla naplněna dostatečná kapacita jeden den předem (min. 4 místa), lekci ruším. V takovém případě rozešlu informaci již zarezervovaným klientům na jejich registrovaný kontakt. Pokud nebudete mít místo zarezervováno, při plné kapacitě se nebudete moci zúčastnit lekce, případně bude lekce kvůli nedostatečnému počtu cvičenců zrušena. Ve vlastním zájmu proto rezervační systém prosím využívejte.

Minimální počet pro konání cvičení jsou 4 rezervace, nerezervovaní cvičenci se mohou zúčastnit do naplnění maximálního počtu (nejčastěji 9 - je vždy uvedeno v rezervačním formuláři). Rezervace jsou možné nejdéle na 1,5 měsíce dopředu (6 týdnů), a nejméně 24 hodin před cvičením. Při nevyužité rezervaci je účtován poplatek 50,- Kč za takto zablokované místo.

Postup rezervace:
dle rozpisu v tabulce si vyberte cvičení a poté stiskněte barevně rozlišené tlačítko příslušné skupiny "Rezervovat". Otevře se plovoucí okno rezervačního formuláře.
 
1.krok:   v plovoucím dialogovém panelu vám budou nabídnuty volné termíny pro rezervaci s uvedením počtu obsazených míst: [počet již obsazených míst/maximální počet]
(např. 5/9 - obsazeno 5 z 9). Pokud se cvičení nekoná, nebo je počet naplněn, rezervace není možná.
Vyberte termín klikem do kalendáře (označí se celé pole s časem určeným k lekci) a stiskněte tlačítko "Další krok"

2.krok:    zde se můžete přihlásit ke svému účtu, nebo si ho založit, pokud ho ještě nemáte. Bez přihlášení je nutné zadávat osobní údaje na každý termín vždy znovu.
POZOR! Registrace (klientský účet) je platná pouze pro příslušnou skupinu, pokud navštěvujete více skupin, musíte se registrovat do každé skupiny zvlášť.
Zadání více osob najednou je možné v tomto kroku po kliknutí na odkaz "Rezervovat více osob"

Rezervace je možná i bez registrace (tedy bez vytvoření účtu), ale pro pravidelné objednávání a případné zrušení rezervace je vhodné účet založit. Po zadání údajů a zvolení vlastního hesla se registrace účtu dokončí vložením 4-místného kódu, který vám dorazí na vámi zadaný e-mail. Poté už se přihlašujete pouze zadáním e-mailové adresy a vašeho hesla.
Kontaktní údaje jsou chráněny proti zneužití a jsou požadovány pouze pro případné kontaktování cvičence v souvislosti s organizací skupinových cvičení.
 
Zrušení - storno rezervace je možné nejpozději 1 den (24 hodin) před začátkem lekce, a to v zaregistrovaném účtu cvičence.
Držitelé pololetního předplatného mají zarezervován vstup na vybranou hodinu na celé pololetí automaticky.
Držitelé permanentky a ostatní cvičenci si musí hodinu rezervovat v rezervačním systému.

Pondělí

16:00-17:30

1,5 h. JÓGA-začátečníci (1)

skupina 8

17:30-19:00

1,5 h. JÓGA-začátečníci (2)

skupina 8

Úterý

06:30-08:00

1,5 h. MUŽI

skupina 4

10:00-11:00

1h. ŽENY

skupina 3

14:00-15:00

externí cvičení - 1h. MÚ (1)

externí skupina

16:00-17:30

1,5 h. ŽENY (sk.A)

skupina 1

17:30-19:00

1,5 h. ŽENY  gynekol. cvičení (sk.B)

skupina 2

Středa

15:00-16:30

1,5 h. ŽENY (sk.A)

skupina 1

17:30-19:00

1,5 h. JÓGA

skupina 6

Čtvrtek

16:30-18:00

1,5 h. ŽENY (sk.B)

skupina 2

18:00-19:30

1,5 h. JÓGA-pokročilí * (viz pozn.)

skupina 7

Pátek

06:30-08:00

1,5 h. MUŽI

skupina 4

Pokud by se vyskytl jakýkoliv problém se systémem rezervací, přihlášením či obnovením hesla, pište prosím na e-mail [email protected] s popisem chyby - problému a číslem skupiny.

*  Poznámka ke skupině 7 - "Jóga-pokročilí":
skupina je určena pro zájemce, kteří praktikují Iyengarovu jógu minimálně 10 let, udrží pozici ŠÍRŠÁSÁNY a SÁLAMBA SARVANGÁSÁNY po dobu alespoň 6 minut a jsou schopni provedení URDVA DHANURÁSÁNY. Pokud tyto podmínky nesplňujete, do této skupiny si prosím místa NEREZERVUJTE!